Doradztwo kredytowe

Instytut FinLaw w ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorstw nawiązał współpracę z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju produkty finansowe, służące pozyskiwaniu kapitału dla firm i klientów indywidualnych i są dostępne na rynku.

Podstawowym produktem są kredyty bankowe dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla korporacji. A wśród nich:

·         kredyty inwestycyjne na rozwój przedsiębiorstw

·         kredyty obrotowe (linie odnawialne)

·         kredyty hipoteczne

Dla klientów indywidualnych posiadamy ofertę:

·         kredytów gotówkowych na dowolny cel

·         kredytów hipotecznych

·         kredytów konsolidacyjnych

Ponadto w ramach usług bankowych oferujemy:

·         gwarancje bankowe

·         autodealing

Dlaczego warto skorzystać z usług naszych doradców finansowych?

Na rynku finansowym funkcjonuje kilkadziesiąt różnych banków, parabanków i innych instytucji finansowych. Niemożliwe jest zatem dokonanie szczegółowej analizy porównawczej wszystkich dostępnych produktów na rynku, w celu wybrania najlepszej oferty. Korzystając z usług doradców zatrudnionych w bankach nie mamy pewności że zostanie nam przedstawiona najlepsza oferta na rynku, a co najwyżej najlepsza oferta tego banku. Aby zatem znaleźć najlepszą ofertę na rynku trzeba odwiedzić wszystkie banki, co jest nie możliwe. Skorzystanie z usług niezależnego doradcy finansowego powoduje, że nie musimy robić tego sami. Wystarczy jedna rozmowa, aby doradca mógł poznać potrzeby Twoje lub Twojej firmy, a całą analizę produktów finansowych dostępnych na rynku zrobimy za Ciebie i przestawimy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Co ważne! My nie dopasowujemy klienta do oferty konkretnego banku, lecz ofertę dostosowujemy do potrzeb konkretnego klienta. Sprawdź nas !

 
Faktoring
Chcesz poprawić płynność finansową swojej firmy? Kontrahenci oczekują odroczonych terminów płatności, a Twojej firmie chwilowo brakuje płynności? Obawiasz się zatorów płatniczych?  Potrzebujesz szybko gotówki na dobrą inwestycję, a masz środki zamrożone w należnościach? Z takimi dylematami mierzy się niemal każdy przedsiębiorca na co dzień. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pomoże Ci zapomnieć o tym problemie, a skoro istnieje rozwiązanie, które może pomóc Twojej firmie to Instytut FinLaw oczywiście nim dysponuje.

W swojej ofercie posiadamy:

·         faktoring pełny

·         faktoring niepełny (z regresem)

·         faktoring mieszany,

·         faktoring dyskontowy

·         faktoring odsetkowy

Leasing

Leasing jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa źródłem finansowania przedsiębiorstw. Wykorzystywany jest najczęściej w celu sfinansowania nabycia środków trwałych, takich jak maszyny, urządzenia, sprzęto komputerowy oraz środki transportu.  

W ramach tego produktu posiadamy w ofercie:

·         leasing finansowy (kapitałowy)

·         leasing operacyjny (usługowy)

·         leasing zwrotny


Fundusze UE

Jeżeli masz innowacyjny pomysł na biznes, ale brakuje Ci środków, aby go sfinansować to fundusze europejskie są właśnie dla Ciebie.

·         Przygotujemy Biznes Plan

·         Przeanalizujemy dostępne i aktualne projekty i konkursy w których Twoja firma może ubiegać się o dofinansowanie

·         Przygotujemy wszelką niezbędną dokumentację do złożenia wniosku

·         Będziemy nadzorować każdy etap procedury konkursowej

·         Rozliczymy projekt i przygotujemy wszelkie sprawozdania do jego zakończenia