Oferta promocyjna - Przenieś księgowość do FinLaw

Niezależne badania instytucji finansowych jak i nasze doświadczenie wykazuje, że jedną z barier jakie ograniczają wzrost firm w Polsce są obciążenia ustawowe. Raport „Bariery rozwoju przedsiębiorstw, czyli co najbardziej hamuje wzrost polskich firm” firmy Grant Thornton wykazuje że w przypadku 75% przebadanych przez nich przedsiębiorców bariery administracyjne i podatkowe pochłaniają ich czas, a w ponad 60%, że generują dodatkowe koszty. Jednym z takich obciążeń jest konieczność prowadzenia w firmie księgowości.

Rynek usług księgowych należy do rozdrobnionych i najbardziej konkurencyjnych rynków w Polsce. Liczbę biur rachunkowych w Polsce szacuje się na ponad 40 000 a z ich usług korzysta ponad 2,3 miliona firm. Mimo tego ciężko znaleźć naprawdę konkurencyjną ofertę na naszym rynku łączącą niską cenę jak i profesjonalizm wykonywanej usługi.

W Instytucie Finansowo-Prawnym FinLaw chcemy zmienić tą sytuację. Wykorzystując nasze doświadczenie i własne wypracowane metody przedkładamy Państwu ofertę przeniesienia księgowości do naszej firmy.

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo pełną czy uproszczoną księgowość w innym biurze czy też samodzielnie zatrudniają Państwo księgową proponujemy obniżenie aktualnie ponoszonych kosztów obsługi księgowej do o minimum 25% przy zachowaniu najwyższych standardów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak wiele możemy zrobić dla Państwa firmy oraz o ile jesteśmy w stanie obniżyć koszty przenosząc księgowość do nas.

 

Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

tel. (32) 733 03 19

email: biuro@finlaw.pl

 

Zespół Instytutu Finansowo-Prawnego FinLaw